Skarbiec

 

W dzisiejszych czasach jest więcej możliwości wprowadzenia i rozszerzenia działalności na rynku niż kiedykolwiek w całej historii cywilizacji. Jednak przy tak wielu opcjach, które można wykorzystać, aby pomóc rozwijać naszą działalność, można nabawić się migreny.

Przekonałem się, że dobrym pomysłem byłoby zebranie listy pomocnych zasobów, do których można regularnie powracać w celu zaspokojenia potrzeb związanych z rozwojem firmy. Z tego powodu przewiduję częste aktualizowanie tej strony, dlatego też gorąco zachęcam do zapisania jej jako osobnej zakładki (wciśnij teraz Cmd/Ctrl+D), abyś miał do niej łatwy dostęp w przyszłości.

Uwaga: Niektóre z poniższych linków są linkami partnerskimi. Jeśli kupisz za ich pośrednictwem, mogę zarobić prowizję lub w jakiś sposób otrzymać rekompensatę. Proszę jednak zwrócić uwagę, że są to zasoby, narzędzia itp., których używałem w przeszłości i/lub nadal używam. Dlatego też wymieniam je tutaj dla Ciebie! Jeśli klikniesz na którejkolwiek z nich, dziękujemy!

FreshMail.pl